این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

 
Home > حمایت
.: حمایت


به استحضار می
­رساند دانشگاه شيراز در نظر دارد با مشارکت سازمان پدافند غیرعامل کشور، انجمن علمی پدافند غیرعامل ایران و استانداری فارس "سومین همایش ملی پدافند غیرعامل در عمران، معماری و توسعه شهری پایدار " را در تاریخ 25 و 26 مهر­ماه 1396 برگزار نماید.

مایه خوشوقتی است که این همایش با همکاری و استقبال بسیاری از متخصصین دستگاه­های اجرایی، دانشگاهی و آموزشی از گروه­های مهندسی عمران، معماری و شهرسازی روبرو شده است. در همین راستا و با توجه به استقبال گسترده بسیاری از مدیران ارشد و اساتید و حضور جمع کثیری از مهندسان سازمان نظام مهندسی کشور به منظور تبادل­ تجربیات و دانش خود در این همایش، امید است با مساعدت نهادها و سازمان های مرتبط گامی مهم در راستای پیشبرد ارتباط صنعت و دانشگاه در زمینه­ی پدافند غیرعامل برداشته شود.

در این راستا مشارکت تاثیر گذار مراکز مرتبط در اطلاع رسانی به علاقه­ مندان و مساعدت­های مادی و معنوی برای این حرکت بزرگ ملی موجب دلگرمی و سپاس برگزارکنندگان خواهد بود. با توجه به موارد مذکور دبیرخانه این همایش، آمادگی خود را برای دریافت هر­گونه همکاری، شامل مشارکت در قالب حمایتهای مالی، اجرایی و فکری اعلام می ­دارد.

شماره حساب 5672862616 با شناسه واریز 240008061173 نزد بانک ملت به نام "همایش­های دانشـگاه شیراز"، و شماره شبای:  IR390120000000005672862616جهت واریز حمایت معرفی میگردد.
همچنین در این خصوص بسته­ های حمایتی ویژه­ای در نظر گرفته شده است. (جهت مشاهده بسته های حمایتی کلیک نمایید.)

خواهشمند است در صورت علاقه ­مندی به هرگونه همکاری و یا حضور در نمایشگاه جانبی همایش، ضمن معرفی نماینده رابط و ارسال یک نسخه با کیفیت از لوگوی آن نهاد، اطلاعات تکمیلی را از سایت همایش دریافت یا با دبیرخانه تماس حاصل فرمایید.